Back to Question Center
0

Semalt Gerçek Zamanlı Penguen ile Otorit Ve Bağlantı Bina Özellikleri Açıklıyor

1 answers:

Google nihayet gerçek zamanlı olarak işleyen Pinguin 4.0 algoritmasını piyasaya sürdü. Penguen 4.0 duyurusu iki ana husustur. Birincisi, Pinguin, Düşük kaliteli SEO'yu kaldırıp reddettiği sürce durgun dijital işletmelerin ilerlemesine yardımcı olacak gerçek zamanlı olarak çalışabilecektir. Penguin artık daha ayrıntılı ve sürüm 2.0'dan sayfa düzeyi ve anahtar kelime düzeyinde cezalara bireysel bağlantı cezaları ekleyebilir.

Google, Panda und Penguin'i çekirdek sıralama algoritmasına entegre ederken, bilinen sıralama faktörlerinin ağırlığı değişebilir. Ayrıca, Pinguin, bildirimlerin önemini ortadan kaldırır ve Google''n'n'i taradığında sürekli olarak kendisini güncellerken duyurularını değiştirir.

Semalt'in , Müşteri Başarı Yöneticisi Ivan Konovalov, Gerçek Zamanlı

Linker Hala Önemli

John Mueller, Gary Illyes und Matt Cutts, bağlantıların önemi ve önemini bir sıralama sinyali olarak açıklığa kavuşturdu. Ayrıca, bir pazarlama und SEO stratejisi und işletme sahiplerinin kendilerini yalnız tutmamaları gerektiğinden, esas olarak bağlantılara güvenme tehlikesine karşı uyarıyorlar. Seçkin pazarlamanın ürünü olmalılar.

Google'in Hedefleri

 •  Der Pinguin 4.0 Duyuru. Zorlayıcı web sitelerinin oluşturulmasına odaklanın. 
 •  Bağlantı Şemaları Sayfası. Benzersiz ve alakalı içerik, bir işletmeyi diğer sitelere geri getirerek yüksek kaliteli bağlantılar oluşturmasına yardımcı olur. 
 •  Web Yöneticisi Yönergeleri. İşletmelerin kutunun dışında düşünmelerine und rakiplerinden üstün olmalarına yardımcı olun 
 •  Orijinal Penguen Duyurusu. Güçlü web siteleri oluşturma ihtiyacını vurgular. 

Google ist ein materielles Kalitesi-Buch, das Yumins insanlara bunu bilmesini sağlayın ist. Farkındalığı arttırmak kaliteyle bağlantılı olarak gidiyor ve iğne hareket ededek bağlantılar oluşturmak için diğer blog yazarları ve site sahipleriyle bir başlangıç plattformu olarak ilişki kurmanız gerekiyor. Çoğu kişi yerinde değer oluşturmadan site kurar. Çözüm, üstte değer yaratmayı ve katman bağlantı kurma yöntemidir.

Bağlantı Bina Stratejileri

Yukarıda belirtilen düşünceye dayanarak, taktik oluşturmak için birkaç yol var:

 •  Temel Prospeksiyon. Bir dizi gelişmiş sorgu operatörü, bir kullanıcının, gereken ürün ve hizmetlerle alakalı yüksek sıralamalı sayfaları bulmasına yardımcı olur. Bu nennesle, daha alakalı içeriğiniz varsa, benzer kaynakları birbirine bağlayan und sizinle bağlantı kurmayı düşündüğünüz şeyi bulmak oder kadar kolay olacaktır. 
 •  Rakip Arama. Rakiplerin kullandığı bağlantılara bakarak içeriğinizi yüksek değerli kaynaklara yerleştirmek için seçenekler bulmanıza yardımcı olur. 
 •  Misafir Post Prospeksiyonu. Bu, başka bir sitenin izleyicisine dokunur und kaliteyi ilk öncelik olarak göz önünde bulundurarak doğal bir şekilde yapılmalıdır. 
 •  İçerik + Sosyal Yardım. Harika, die auf der Suche nach einem Kayayla, einem Makalerbäuer, einem Kuran Siteleri bulabilir und einem Sahiplerine, einem Tekrar-Baallanıp-Bağlanamayakaklarını görmek için bulabilirler. İdeal olarak, Ort içeriği zaten orada olanın üzerine inşa edilmelidir. 
 •  Kırık Bağlantı Bina. Bu Neinkta # 4'e Benzemekle Birlikte, die teknik ist in der Lage, die tatsächliche Zahl der Arar. Site sahibine içeriğinizi kullanarak basit bir alternative yardım ederek bir boşluğu doldurmaya yardımcı olur. 
 •  Yerel Kuruluşlar, sitelerinde, bu fiziksel konuma bağlı yerel işletme için somut bağlantılar oluşturan bir markalı bağlantı karşılığında, bazı sponsorlukları kabul edebilirler. 
 •  Temas noktasında basın ve halkla ilişkiler yardımına yardım edın, bağlantılar oluşturmak und güven oluşturmak ve ilintiyi oluşturmak. 

En iyi SEO Mantıklı gelmek için Gelir. Spam gönderen dizin listelerinin çoğunun anlamı yoktur und sadece SEO amaçları için varolurlar. Birçok-Standort küçük içeriklerle ağır ağır bağlantılara sahip olduğunda duruma yol açtı. Bağlantı kurma işlemine harcanan çok fazla zaman ve çaba, siteye çok az bir değer getiriyor, hatta hiçbir değeri geri getirmiyor. Ucuz SEO, yüksek talebinden kaynaklanır. Umarım, Pinguin 4.0, riskli, düşük fiyatlı taktikleri ödeyecektir Source .

November 26, 2017